SANIFAIR WC Memnuniyet Garantisi

Amacımız, tesisimizden %100 memnun ayrılmanız. Bu yüzden SANIFAIR olarak, temizlik, donanım ve hizmet kalitesi anlayışımızdan asla taviz vermemeye kararlıyız. Buna rağmen memnun kalmadığınız bir durumla mı karşılaştınız?

Soru, şikayet veya öneriniz ne olursa olsun, konuyla ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, telefonla veya hizmet bildirim formumuz üzerinden bizimle iletişim kurmak.

We are available to you: *

… or through our service request form

* free service hotline only available from the German landline and from the German mobile networks

Washing your hands properly protects against infections!

Wash your hands thoroughly to remove germs - just follow these five steps:

1

Wet your hands under runnig water.

2

Rub soap into the hands from all sides.

3

Take your time. Effective washing requires 20 - 30 sec.

4

Rinse hands thoroughly unter running water.

5

Carefully dry your hands using a dry towel.

Hizmet bildirim talebiniz Bizimle iletişime geçin; konuyu sizin için çözelim!

  • SANIFAIR ziyareti
  • İletişim bilgileriniz
  • Onayla

Lütfen kırmızı ile işaretlenmiş soruları yanıtlayınız

Hangi SANIFAIR tesisini ziyaret ettiniz? (Zorunlu alan)

Sizde bıraktığımız izlenim bizim için önemli! Konuyla doğrudan ilgilenebilmemiz için, detaylı tesis bilgilerine ihtiyacımız var. Sadece sizin yardımınızla, sunduğumuz hizmetin sürekli gelişmesini sağlayabiliriz. Destek ve yardımınız için çok teşekkür ederiz!

SANIFAIR tesisini ne zaman ziyaret ettiniz?

Tesis ziyaret saatiniz, geri bildiriminizi doğrudan işleme almamızı kolaylaştırır. Tam tarihi veya tesis ziyaretinizin saatini hatırlamamanız durumunda, bu alanları boş bırakabilirsiniz. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz!

Ziyaretinizi aşağıdakiler doğrultusunda nasıl değerlendiriyorsunuz:

Mesajınız

Sıkça sorulan sorular En önemli soruların, kısa ve öz yanıtları

Yanıt için hemen haritamıza göz atın veya yol güzergahınızı SANIFAIR ile planlayın.

Temassız ödeme sistemine geçen tesislerimizin sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Bu tesislerimizde, kredi kartınız veya NFC destekli akıllı telefonunuz yoluyla giriş turnikelerinde ödeme yapabilirsiniz.

Giriş turnikesinin, Türkçe ve İngilizce menü dili desteği bulunmaktadır.

Adım 1:

Belirtilen tutarı giriş turnikesine atarak ödeme yapabilirsiniz. Turnike, para üstü verir. Alternatif olarak; gün geçtikçe artan hizmet noktalarımızda ayrıca kredi kartı veya NFC destekli akıllı telefon vasıtasıyla temassız ödeme gerçekleştirilebilir.

Adım 2:

Turnikeden geçin. Otomatik ödeme makinesi size SANIFAIR İndirim Kuponunuzu teslim eder.

Adım 3:

SANIFAIR İndirim Kuponunuzu iyi saklayın. SANIFAIR sistemine dahil üye dükkanlarda alışveriş yaptığınızda, indirim kuponunun üzerinde yazılı olan tutar kadar indirim yaptırabilirsiniz. *
Not: Boyları para haznesine yetişmeyen çocuklar için SANIFAIR tesislerine giriş ücretsizdir.

* SANIFAIR hizmet noktalarında asılı Şartlar ve Koşullar geçerlidir

Bebekli anne-babalar, bebek bakım odasını ücret ödemeden kullanabilir.

Boyları para haznesine yetişmeyen çocuklar için SANIFAIR tesislerine giriş ücretsizdir.

Engelli ziyaretçilerimiz, engelliler için özel donatılmış engelli tuvaletlerimizi ücretsiz olarak kullanılabilirler. Engelli tuvaletlerimize ulaşmak için lütfen SANIFAIR kalifiye servis personelimize başvurun.

SANIFAIR ile ilgili düşüncelerinizi öğrenmek, bizi mutlu eder. Öneri ve eleştirileriniz bizim için oldukça önemlidir. Size sunduğumuz hizmetleri sürekli geliştirip iyileştirebilmemiz için, istekleriniz ve beklentilerinizi bilmeliyiz.
Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Temizlik çalışmaları, temizlik planı bazında yürütülür. Temizlik planında, hangi temizlik işlemlerinin hangi süre aralıklarında gerçekleştirileceği kesin bir şekilde belirlenir. Gerek duyulan durumlarda tesisler tabii ki bunun dışında da temizlenir.

Temizleme çalışmalarımızın sırasında çevreye dost deterjanların kullanılması bizim için çok önemlidir.

Temassız kontrol teknolojileri, ellerin yakınlaşmasıyla etkinleştirilen bir sensör üzerinden çalıştırılır. SANIFAIR tesislerinde tuvalet sifonunun çekilmesi, lavabo bataryasının ve kağıt havlu dispenserinin çalıştırılması, temassız olarak gerçekleştirilir. SANIFAIR hizmet noktasından çıkarken artık hiçbir kapıya dokunmanıza gerek kalmaz. Böylece bakterilerle bulaşma riski en aza indirilmektedir.

Tuvalet klozeti otomatik olarak kullanıldığını algılar. Kişinin ayağa kalkmasıyla birlikte klozet kendi kendini temizler. Klozet, özel bir savak sisteminden geçirilerek temizlenir ve bir sonraki ziyaretçi için hazır olur. Kullanmadan önce klozetin tekrar temizlenmesini tercih etmeniz durumunda temizleme işlemini tekrar ettirebilirsiniz. Bunun için elinizi, sensöre yakın tutmanız yeterlidir. Ardından temizleme işlemi başlatılır.

SANIFAIR İndirim Kuponunu, bütün SANIFAIR tesislerinin giriş turnikelerinden temin edebilirsiniz. Giriş ücretini öder ödemez, otomatik ödeme makinesi size ayriyeten SANIFAIR İndirim Kuponunuzu da teslim eder.

SANIFAIR İndirim Kuponu, SANIFAIR sistemine dahil üye dükkan ve restoranlarda kullanılabilir. İlgili SANIFAIR hizmet noktasında asılı Şartlar ve Koşullar bildirisini dikkate almayı lütfen unutmayın.

Üye dükkan ve restoranlardaki alışverişleriniz sırasında SANIFAIR İndirim Kuponu ile, indirim kuponunun üzerinde yazılı olan tutar kadar indirim yaptırabilirsiniz. Birtakım hizmetler indirim dışı tutulabilir. Hizmet ve ürün gamı, tesis noktasına göre değişebilir. Ayrıntılı bilgi için, ilgili SANIFAIR tesislerine veya SANIFAIR üye dükkanlarına başvurabilirsiniz.

SANIFAIR İndirim Kuponunun geçerlik süresi, hizmet noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. SANIFAIR İndirim Kuponunun ne zamana kadar geçerli olduğunu öğrenmek için lütfen ilgili SANIFAIR tesisine veya ilgili üye dükkanlarına başvurun.